листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за избор на ревизорска куќа


за избор на ревизорска куќа.jpg

Објавено на: 26.05.2021 14:10:12
Документ БР.: DOC_12283-41/2021
Урнек: Други одлуки од собрание