листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за распределба на добивка за 2020


за распределба на добивка за 2020.jpg

Објавено на: 26.05.2021 14:10:12
Документ БР.: DOC_12283-43/2021
Урнек: Други одлуки од собрание