листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука донесена на Собрание на акционери 26.05.2021


2 Одлука за покривање на загуба за 2020.pdf

Објавено на: 26.05.2021 15:00:13
Документ БР.: DOC_12287-16/2021
Урнек: Распределба на добивка