листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на Стопанска банка а.д. Битола за 2020 година


Годишен извештај за работењето на Стопанска банка а.д. Битола за 2020 година.pdf

Објавено на: 27.05.2021 08:12:44
Документ БР.: DOC_10191-459/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации