листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Годишен извештај на Управниот Одбор за работењето на Макпетрол АД во 2020 год.pdf

Објавено на: 27.05.2021 08:17:23
Документ БР.: DOC_10191-460/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации