листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за акционерско собрание


Predlog odluki - Sobranie.pdf
Годишна сметка 2020.pdf
Ревизорски извештај 2020.pdf
Годишен извештај за 2020.pdf

Објавено на: 27.05.2021 08:46:05
Документ БР.: DOC_13285-137/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери