листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

ПРОМЕНА НА ЧЛЕНОВИ НА НАДЗОРЕН ОДБОР


ИЗМЕНИ ВО НАДЗОРЕН ОДБОР.PDF

Објавено на: 27.05.2021 09:34:55
Документ БР.: DOC_12285-19/2021
Урнек: Измени во органи на управување