листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување на завршна сметка за 2020


за усвојување на завршната сметка за 2020.jpg

Објавено на: 27.05.2021 14:21:47
Документ БР.: DOC_12283-61/2021
Урнек: Други одлуки од собрание