листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ 


Одлуки собрание.pdf
Ревизорски извештај 2020.pdf

Објавено на: 28.05.2021 09:05:09
Документ БР.: DOC_12283-71/2021
Урнек: Други одлуки од собрание