листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери


1.Јавен Повик.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:05:49
Документ БР.: DOC_10109-91/2021
Урнек: Јавен повик за собрание