листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

1.Вкупен број на акции

2.Извештаи на одборот на директори

3.Годишна сметка

4. Конослидирана годишна сметка


8.Вкупен број на акции.pdf
9.Извештај на Одборот на директори за работењето во 2020.pdf
10.Извештај за работењето на Одборот на директори во 2020.pdf
11.Годишна Сметка 2020.pdf
12.Консолидирана Годишна Сметка 2020.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:05:57
Документ БР.: DOC_10191-464/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации