листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештаи за неконсолидираните и консолидираните финансиски извештаи за 2020 година.


Ревизорски извештај за финансиски извештаи 2020.pdf
Ревизорски извештај за консолидираните финансиски извештаи 2020.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:05:39
Документ БР.: DOC_12304-62/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи