листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на Центарот за ортотика и протетика Славеј а.д.Скопје


Javen pov.za sobr.na akcioneri-Slavej-2021.doc

Објавено на: 28.05.2021 14:05:15
Документ БР.: DOC_10109-90/2021
Урнек: Јавен повик за собрание