листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Известување за голема зделка од Годишно Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп одржано на 28.05.2021г


Izvestuvanje za golema zdelka - 28.05.2021.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:18:32
Документ БР.: DOC_26452-1/2021
Урнек: Голема зделка