листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Скопски пазар АД Скопје  за 2020 година


Revidirani finansiski izvestai Skopski pazar.pdf

Објавено на: 31.05.2021 14:10:56
Документ БР.: DOC_12304-71/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи