листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

.


Известување за зделка со заинтересирана страна на ОИЛКО .pdf

Објавено на: 31.05.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_26453-7/2021
Урнек: Зделка со заинтересирана страна