листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Аутомакедонија АД Скопје


Ревизорски извештај ПОЕДИНЕЧЕН Аутомакедонија 2020.pdf
Ревизорски извештај КОНСОЛИДИРАН Аутомакедонија 2020.pdf

Објавено на: 01.06.2021 09:59:04
Документ БР.: DOC_12304-76/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи