листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Голема зделка


Izvestuvanje za golema zdelka Automakedonija AD 2021.pdf
Одлука за голема зделка НЛБ Банка.pdf

Објавено на: 01.06.2021 09:59:01
Документ БР.: DOC_26452-3/2021
Урнек: Голема зделка