листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп на сопствени акции на Витаминка АД Прилеп


Izvestuvanje za otkup na sopstveni akcii 31.05.2021.docx

Објавено на: 02.06.2021 15:02:06
Документ БР.: DOC_12291-10/2021
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции