листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од годишно собрание на акционери за 2019 и 2020 година за Силекс АД Кратово


odluki od godishno sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 10.06.2021 09:39:12
Документ БР.: DOC_12283-92/2021
Урнек: Други одлуки од собрание