листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за Силекс АД за 2019 година 


SILEKS AD_revidiran izvestaj 2019.pdf

Објавено на: 10.06.2021 09:40:00
Документ БР.: DOC_12304-82/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи