листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за отповикување и избор на членови на Одборот на директори.


T.9 Odluka za otpovikuvanje i izbor na Odbor na direktori.pdf

Објавено на: 17.06.2021 08:44:28
Документ БР.: DOC_12285-25/2021
Урнек: Измени во органи на управување