листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Во прилог доставуваме Јавен повик за свикување седница на Собрание на акционери на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје


Oglas sobranie. 21.juli 2021.doc

Објавено на: 17.06.2021 14:10:50
Документ БР.: DOC_10109-98/2021
Урнек: Јавен повик за собрание