листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Одлука за усвојување на Ревизорскиот извештај од независниот ревизор за 2020г.


Odluka za usvoj.na reviz.izves.-2020g..PDF

Објавено на: 29.06.2021 08:34:21
Документ БР.: DOC_12304-91/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи