листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката остварена по Годишна сметка за 2020 г.


Odluka za raspred.na neraspred.dobivka-2020g..PDF

Објавено на: 29.06.2021 08:29:27
Документ БР.: DOC_12287-31/2021
Урнек: Распределба на добивка