листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidirani finansiski izvestai za 2020 godina


Конечни ревидирани ФИ Бетон 2020 година.pdf

Објавено на: 30.06.2021 14:10:23
Документ БР.: DOC_12304-93/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи