листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2020 година


Ревизорски извештај 2020.pdf

Објавено на: 09.07.2021 14:10:34
Документ БР.: DOC_12304-100/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи