листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за собрание на акционери на РИК Силекс АД


Predlog odluka za otpovikuvanje i izbor na clen na Nadzoren odbor.docx

Објавено на: 09.07.2021 14:06:28
Документ БР.: DOC_13285-153/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери