листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнати резултати за 01.01.-30.06.2021 за Либерти АД Скопје


Образложение за постигнати резултати за 01.01.-30.06.2021 Либерти.doc

Објавено на: 16.07.2021 14:18:20
Документ БР.: DOC_10191-501/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации