листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Дополнителни предлог-одлуки за годишно Собрание на акционери на ДС СМИТХ АД Скопје


Дополнителни предлог-одлуки.pdf

Објавено на: 20.07.2021 08:41:48
Документ БР.: DOC_13285-155/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери