листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Консолидирано образложение кон финансиските извештаи за периодот од 01.01.2021 - 30.06.2021


Образложение консолидација 30.06.2021.pdf

Објавено на: 20.07.2021 09:25:18
Документ БР.: DOC_10191-504/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации