листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Доставуваме Јавен повик за учество на презакажана седница на Собрание на акционери на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје


Prezakazuvanje sobranie. 26 јули 2021 doc.doc

Објавено на: 21.07.2021 14:10:01
Документ БР.: DOC_10109-108/2021
Урнек: Јавен повик за собрание