листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на финансиски резултати 30.06.2021 год.


Образложение-резултати-30062021.doc

Објавено на: 22.07.2021 14:24:15
Документ БР.: DOC_10191-511/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации