листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 


Revizorski izvestaj Makpromet AD Grupacija 31.12.2020.pdf
Revizorski izvestaj Makpromet AD 31.12.2020.pdf
Revizorski izvestaj Evropa 31.12.2020.pdf
Revizorski izvestaj Ilinden 2002 31.12.2020.pdf

Објавено на: 27.07.2021 08:58:58
Документ БР.: DOC_12304-102/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи