листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на ОИЛКО 01.01-30.06.2021.pdf

Објавено на: 29.07.2021 14:05:01
Документ БР.: DOC_10191-546/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации