листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог Ви доставуваме кратко образложение за работењето на друштвото РЖ УСЛУГИ АД Скопје за период од 01,06-30,06,2021год


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ЗА ПЕРИОД. од Јануари-Јуни.docx

Објавено на: 30.07.2021 14:05:38
Документ БР.: DOC_10191-565/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации