листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи 01.01.2021-30.06.2021


Образложение кон фин.извештаи 30.06.2021.pdf

Објавено на: 30.07.2021 14:12:39
Документ БР.: DOC_10191-574/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации