листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани извештаи - 01.01.-30.06.2021 година


6 Месечно известувања - Пекабеско АД - 2021 - Konsolidiran.xls

Објавено на: 30.07.2021 14:26:05
Документ БР.: DOC_26441-68/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.