листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01 - 30.06


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2021.xls

Објавено на: 30.07.2021 14:55:35
Документ БР.: DOC_26441-81/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.