листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Неревидираниот финансиски извештај на ЗК Пелагонија ад Битола за период 01.01.2021 - 30.06.2021 


Оbrazlozenie na finansiskiot rezultata ZK Pelagonija 30.06.2021.doc

Објавено на: 03.08.2021 14:49:52
Документ БР.: DOC_10191-605/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации