листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД Прилеп известува за објава на неревидирани консолидирани финансиски извештаи за 6 месеци


Izvestuvanje za objava na nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai za 01.01-30.06.2021.docx

Објавено на: 12.08.2021 09:30:48
Документ БР.: DOC_10191-620/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации