листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки усвоени на Собрание на ДС СМИТХ АД Скопје одржано на 12.08.2021


Одлуки усвоени на Собрание на ДС СМИТХ АД Скопје одржано на 12.08.2021.pdf

Објавено на: 12.08.2021 15:06:28
Документ БР.: DOC_12283-122/2021
Урнек: Други одлуки од собрание