листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 Во прилог Ви доставуваме кратко образложение за работењето на друштвото  РЖ  УСЛУГИ АД Скопје за период 01.01-30.06.2021


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ЗА ПЕРИОД. од Јануари-Јуни.docx

Објавено на: 13.08.2021 14:00:49
Документ БР.: DOC_10191-623/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации