листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2021


6 Месечни известувања- konsolidiran 01.01.2021-30.06.2021.xls

Објавено на: 17.08.2021 08:42:54
Документ БР.: DOC_26441-116/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.