листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - кандидат за член на одбор на директори


Предлог 3.pdf

Објавено на: 19.08.2021 14:10:48
Документ БР.: DOC_13285-163/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери