листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Javen povik.pdf

Објавено на: 20.08.2021 09:57:08
Документ БР.: DOC_10109-114/2021
Урнек: Јавен повик за собрание