листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Predlog odluka.pdf

Објавено на: 27.08.2021 14:25:32
Документ БР.: DOC_13285-172/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери