листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Pocituvani,poradi tehnicka greska AD Oranzerii vi prakja Korekcija na Nerevidiranite finansiki izvestai so datum od 01.01-30.06.2021 godina...

Se izvinuvame i blagodarime na razbiranjeto,

So pocit


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - Copy - Copy.xls

Објавено на: 30.08.2021 15:33:14
Документ БР.: DOC_26441-118/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.