листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Избор на нов член на Одборот на Директори на Друштвото 10.09.2021

 


2. Одлука - избор на член на Одборот на Директори.pdf

Објавено на: 10.09.2021 15:45:01
Документ БР.: DOC_12285-39/2021
Урнек: Измени во органи на управување