листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлука за Акционерско собрание на Либерти АД Скопје


ПРЕДЛОГ Одлука за изменување на статут.doc

Објавено на: 15.09.2021 14:09:20
Документ БР.: DOC_13285-175/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери